Üürimine

 

Abivahendite üürimine sobib hästi inimestele, kellel on abivahendivajadus lühiajaline, tervislik seisund muutuv või kes veel ei tea täpselt, milline abivahend neile sobib. Samuti on abivahendi laenutamine Sotsiaalkindlustusameti poolt toetatud teenus abivajajatele.

Invarus üüritavate abivahendite valik on väga lai. Laenutatavate abivahenditega saab tutvuda Invaru esindustes kohapeal ja kodulehel.

Klienditeenindajad nõustavad teid lihtsamate abivahendite valikul. Füsio- või tegevusterapeudid koos abivahendi tehnikuga nõustavad keerulisemate abivahendite valikul.


Invaru Abivahendikeskusest
 saab laenutada järgmisi abivahendeid:

 

 

Abivahendeid saab üürida Invaru esindustest. Kaasa tuleb võtta:

  • Isikut tõendav dokument
  • Riikliku soodustuse saamiseks abivahenditõend


Abivahendikeskusest Invaru üüritud abivahendi remont ja hooldus kliendi juures on üürihinna sees ning väljakutse või remonditasu ei tule maksta. Invarust abivahendit laenutades ei ole vaja maksta ka tagatisraha.

 

Kogu üürihinnakirja leiate siit ja üüritingimustega saate tutvuda siin.


Kõik abivahendid läbivad enne igat kasutust puhastuse, desinfitseerimise, hoolduse ja vajadusel remondi Invaru töökojas.

Kui te ei saa ise tulla, siis võib pöörduda meie poole ka lähedane. Selleks palume lähedasel kaasa võtta enda isikut tõendav dokument, teie abivahendi tõend ja isikukood.


Medela elektriline 2-faasiline rinnapumba Symphony Standard
üürimisel kehtivate üüritingimustega saate tutvuda siin.


Abivahendeid on võimalik ka osta. Ostmine on mõttekam, kui abivahendi vajadus on pikaajaline, tervislik seisund ei muutu või abivahend on erikohandustega konkreetsele inimesele.

 

 

 

Filtrid
Sorteeri
Display