Bambo Dreamy öömähkmed muutuvad universaalseks


Tootja on teinud Bambo Dreamy öömähkmetele lihtsustava uuenduskuuri. Kui seni on laste öömähkmed suuruses 15-35 kg ja 35-50 kg olnud saadaval poiste ja tüdrukute mudelina, siis nüüd on need tooted muudetud universaalseks. Mähkmed on jätkuvalt saadaval senises kahes suuruses, kuid enam ei eristata poiste ja tüdrukute versioone.

Mähkmete hinda see muudatus ei mõjuta, samas parandab mähkmete saadavust. Uuenenud tooted on peagi saadaval nii Invaru esindustes kui ka e-poes.

Bambo Dreamy Night Pants öömähkmed on mõeldud 4 kuni 15-aastastele lastele, kes vajavad öösel veidi lisatuge kuivana püsimiseks. Pole vahet, kui palju lapsed unes siplevad – Bambo Dreamy Night Pants mähkmed püsivad kindlalt ümber reite ja talje ning suudavad imada kuni 1233 ml vedelikku.

Venivad õmblused ja mähkme spetsiaalne sisu muudavad püksid pehmeks ja hingavaks ning vedelik ja lõhnad püsivad alati mähkmes, hoides nii lapse kui voodi kuivana.

Imavate ööpükste diskreetne muster ning õhukesed materjalid muudavad mähkme võimalikult märkamatuks. Bambo mähkmed ei sisalda parfüümi, parabeene ega kahjulikke kemikaale.

Jäta kommentaar
Ainult registreeritud kasutajad saavad jätta kommentaare
Filtrid
Sorteeri
Display