Beebikaal

Beebikaalu jälgimine on oluline mitmel põhjusel:

  • Beebikaalu jälgimine aitab hinnata lapse üldist tervist ja arengut. Kaalukõikumised võivad olla näitajaks terviseprobleemidest või toitumisega seotud küsimustest.
  • Kaalumine aitab jälgida imiku toitumist, eriti rinnapiima või piimaseguga toitumise korral. See võimaldab veenduda, et laps saab piisavalt toitaineid ja areneb õigesti.
  • Kaalumine on üks komponent lapse arengu jälgimisel. Regulaarne kaalumine annab arstile või lapse tervise spetsialistile teavet lapse arengu kohta.
  • Kaalumise kaudu on võimalik varakult avastada võimalikke arenguprobleeme või terviseprobleeme, mis võivad vajada täiendavat jälgimist või ravi.

Invaru pakub laenutamiseks Soehnle digitaalset beebikaalu, mis on lihtsasti kasutatav, täpne ja usaldusväärne. Kaalu maksimumkoormus on 20 kg ja kaalusamm 10 g. Kaalu ergonoomiline kaardus kuju muudab lapse jaoks kaalumise mugavaks ja aitab imikul paremini kaalu peal püsida.

Tänu suurele ja kergesti loetavale ekraanile on näidu jälgimine kiire ja mugav. Seega on beebikaal heaks abivahendiks, mis aitab pakkuda lapsevanematele kindlustunnet ja teadmist, et pisibeebi kosub just nagu peab. 

 

Filtrid
Sorteeri
Display