Ettevõttest

Alustasime abivahendite teenustega juba 1993. aastal, olles esimene abivahendiettevõte Eestis ja ilmselt terves endises Nõukogude Liidus.

Kas see oli kõigest äriidee või tõsine soov midagi ära teha?

1989. aastal avanes Eesti Liikumispuudega Inimeste Liidul võimalus koostööks Põhjamaadega. Tänu õppereisidelt saadud kogemustele tekkis küsimus, kuidas Eestis võiks liikumispuudega inimestele ja vanuritele abivahenditega seonduvaid teenuseid pakkuda.

Jalgratast polnud vaja leiutada – rakendasime Norra, Taani, Rootsi ja Soome kogemusi ka meie oludes. Põhjamaade kolleegide mitmekülgne abi töötajate koolitamisel, tehnilise teenistuse loomisel ja abivahenditega varustamisel võimaldas koostöös Tartu ITAK OÜ kolleegidega lühikese ajaga korraldada teenindamine kõigis Eesti maakondades. Ja juba 1994. aastal võisime jagada oma kogemusi Läti ja Leedu sotsiaalvaldkonna juhtidele.

Kui teha, siis teha hästi

Oleme oma tegevuses keskendunud üksnes liikumis-, hooldus-, põetus- ja rehabilitatsioonivahenditele (laienemata teistsuguse spetsiifikaga toodetele). Sellest tulenevalt:

  • võimaldame suurele osale liikumishäiretega inimestele abivahendid ja nõustamise ühest kohast
  • oleme hästi kursis kõikide uuendustega mujal maailmas
  • pakume funktsionaalseid ja tänapäevaseid tooteid
  • meil on asjatundlikud spetsialistid

Usu ja usalda

Arsti poole pöördudes usume, et ta paneb meile  õige diagnoosi ning  määrab õige ravi ja ravimid. Sama usalduslikku suhtumist oodatakse ka abivahendite puhul, et saada parimat ja soodsamat teenust.

Invarule on kõige tähtsam pakkuda kliendile ennekõike sellist teenust, mis oleks turvaline. Sellega kaasneb abi õige abivahendi valimisel, kasutamise õpetamine, abivahendi vahetamise võimalus ja remont.

Toetame entusiaste

Juba aastaid oleme toetanud Eesti Invaspordi Liitu. Viimasel ajal oleme aidanud ratastoolisportlastel varustust hankida ja neid tehniliselt teenindada.

Hea, et olemas oleme, parem, kui meid vaja ei lähe!

Filtrid
Sorteeri
Display