Mähkmed lastele

Invaru tootevalikkuse kuuluvad Bambo ökomähkmed, mille pakilt leiab Põhjamaade keskkonnamärgise ehk luige logoga märgi. Tegemist on Põhjamaade Ministrite Nõukogu asutatud märgisega, mis tagab, et tooted on täitnud ranged keskkonna- ja kliimapoliitika kriteeriumid ning kvaliteedinõuded.

Ökomähkme eelis lapsele on nahasõbralikkus. On oluline, et mähe ei sisaldaks sünteetilisi ega lõhnaaineid, oleks dermatoloogiliselt testitud vältimaks nahaärritust ja allergiaid. Ka selles osas tasub otsida pakendilt luigelogoga märki. Tunnustatud märgistus tagab, et tootes pole kasutatud optilisi valgendeid, PVC-d ja ftalaate, parfüüme ja vedelikke.

Teine märgis, millele tasub ökomähkmete valimisel tähelepanu pöörata, on FSC märgis. Kuna suur osa mähkmest koosneb puidukiust ehk tselluloosist, on oluline, et mähe, mida beebi valdava osa oma kasvamisajast kannab, oleks toodetud keskkonnasõbralikke nõudeid järgides. FSC märgis tootepakendil tagab, et toode pärineb kas vastutustundlikult majandatud metsast või on toodetud ringlussevõetud materjalidest. Valides oma lapsele Bambo mähkmed, võid olla kindel, et kõik ülaltoodud kriteeriumid on täidetud.

Filtrid
Sorteeri
Display