Ostes novembris e-poest meeste sidemeid või imavaid pükse, saad kaasa kingituse!

Ostes novembris e-poest meeste sidemeid või imavaid pükse, saad kaasa kingituse!

Ostes novembris Invaru e-poest meeste sidemeid ja imavaid pükse, tuleb iga ostuga kaasa väike kingitus!

Pakkumises on nii Abena, Tena kui Molicare meeeste sidemed ja Tena Men imavad püksid. Ostes nimetatud tooteid, saad kingituseks 50 ml Abena šampooni

 


Miks eelistada spetsiaalseid meeste sidemeid?

Meestele loodud sidemed on tavalisest erineva lõikega. Need on kolmnurkse kujuga ning arvestavad meeste kehaanatoomiat ega liigu paigast ka näiteks sporti tehes. Selleks on sidemete välispinnal kleeperiba, mis hoiab sideme aluspesu küljes õiges asendis. Sidemed on hingavad, nahasõbralikud ja õhukesed - nende kasutamist ei ole märgata. Samuti on meestele mõeldud sidemete sisekülje äärtes spetsiaalsed vedelikku suunavad taskud, mis vähendavad võimalikku leket. 

Sidemetel on spetsiaalne pealiskiht, mis juhib niiskuse sidemes oleva padja sisse, kus vedelik jaguneb mööda sideme pikikiudu ühtlaselt kogu imava pinna ulatuses. Ebameeldiva lõhna vältimiseks on sidemete sisu valmistatud materjalidest, mis neutraliseerivad lõhna.

Kõik sidemed ja mähkmed on saadaval erinevates suurustes ja erineva imavusvõimega, sobides nii kerge, mõõduka kui ka raske uriinipidamatuse korral.

Jäta kommentaar
Ainult registreeritud kasutajad saavad jätta kommentaare
Filtrid
Sorteeri
Display