Tagastamistingimused

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus E-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

  • Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-le 4, puudub Ostjal taganemise õigus suletud pakendis esemetele, mis ei ole kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud. E-poele ei saa seega tagastada ei kinniseid ega juba avatud pakendites inkotooteid. E-poes on vastavad tooted ja teenused järgmised: mähkmed, aluslinad, fikseerivad püksid, kateetrid, uriinikotid, ühekordsed söögipõlled, pesukindad, niisked salvrätid ja juustepesumütsid.
  • Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.
  • 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
  • Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on E-poel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, mille vormi leiab siit ning saata see e-posti aadressile epood@invaru.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
  • Kauba tagastamise kulud kannab Ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
  • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
  • E-pood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, ostusumma koos kohaletoimetamise tasuga.
  • E-pood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on kaubaks oleva(d) asja(d) tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja(d) tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
  • E-poel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind E-poes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamine 

Invaru e-poest ostetud kaubad saad tagastada nii Omniva kulleriga kui ka Invaru esindusse.

Invaru esindusse saad kaubad tagastada Invaru esinduste lahtiolekuaegadel. Invaru esinduste lahtiolekuajad leiad siit: https://www.invaru.ee/esindused 

 

Filtrid
Sorteeri
Display