• Font size

  • Line spacing

  • Contrast View

For visually impaired

Invaru teenustest eriolukorra ajal

Wednesday, April 1, 2020

Head kliendid!

Invaru Mustamäe tee esindus on suletud alates 16. märtsist kuni olukorra stabiliseerumiseni seoses koroonaviiruse leviku ja Vabariigi Valitsuse poolt välja kuulutatud eriolukorraga. Kui Te soovite Tallinnas abivahendi tagastada, tooge see palun meie Peterburi tee esindusse aadressil Peterburi tee 14a.

Invaru Peterburi tee esindusse palume korraga siseneda mitte rohkemal kui neljal kliendil korraga. Kui märkate esindusse tulles, et teenindussaalis on juba 4 klienti, siis palume Teil võtta järjekorranumber ning seejärel oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. Kui näete, et numbritablool on Teie number, võite siseneda teenindussaali. Palume teenindussaalis ja väljas oodates lähtuda riigi poolt ette kirjutatud 2+2 reeglist ning hoida teiste klientidega vähemalt 2 meetrist vahet.

Invaru Tartu esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida vaid ühel kliendil korraga. Kui märkate esindusse tulles, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume Teil võtta järjekorranumbri ning seejärel oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Pärnu esindusse tulles palume Teil esmalt võtta järjekorranumbri ning teeninduslaua juures palume viibida vaid ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume võtta järjekorranumbri ning seejärel oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Rakvere esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Kuressaare esindusse tulles palume teenindussaali siseneda ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teenindussaalis on juba üks klient, palume Teil oodata teenindussaali ooteruumis, kus on ruumi kahele ootavale kliendile. Kui ooteruumi toolid on täitunud, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda.

Invaru Haapsalu esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. Alates 25. märtsist on Haapsalu esindus avatud E 10.00 - 18.00 ning T-R 10.00 - 15.00. Kõik teised Invaru esindused on avatud tavapärastel aegadel ning kõigis suuremates tootegruppides jagub abivahendeid.

Invaru Paide esindusse tulles palume teenindussaali siseneda ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teenindussaalis on juba üks klient, palume Teil oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Rapla esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kolm järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda.

Palume kõikidesse esindustesse tulles lähtuda riigi poolt ette kirjutatud 2+2 reeglist ning hoida teiste klientidega vähemalt 2 meetrist vahet. Haigena või haigustunnustega ei ole esinduste külastamine lubatud!

Invaru terapeutide-tehnikute meeskond teeb seoses eriolukorraga alates 16. märtsist kaugtööd. Uusi visiite hetkel kokku ei lepita, kuid kõik nõustamis- ja kontaktisoovid registreeritakse telefoni või e-posti teel ning lahendatakse hiljem. Oma kontaktisoovi saate anda edasi telefonil 602 5400 või aadressil info@invaru.ee.

Abivahendite remont ja transport toimub hetkel tavapäraselt. Remondi ja hooldustellimuste soovidega palume helistada Invaru infotelefonile numbril 602 5400, mis töötab esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 17.00.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks lähtume Invarus Terviseameti nõuannetest ja juhistest, et tagada turvalisus nii meie klientidele kui ka töötajatele. Palume ka oma klientidel jälgida nii Terviseameti kui ka muid riiklikke infokanaleid viiruse kulgemisest ja enese kaitsmiseks.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning loodame Teie mõistvale suhtumisele! Meie klientide ja töötajate tervis ning heaolu on meie jaoks äärmiselt olulised ning viiruse tõkestamiseks on oluline kogu ühiskonna panus.

Ülaltoodud info on seisuga 01.04.2020