• Font size

  • Line spacing

  • Contrast View

For visually impaired

Ootame oma meeskonnaga liituma kommunikatsioonispetsialisti!

Thursday, April 22, 2021

Ootame oma ühtehoidva meeskonnaga ühinema kommunikatsioonispetsialisti, kes aitab ettevõttel olla nähtav ja kajastada meie tegevusi kaasahaaraval viisil. 

Sul on võimalus arendada ja kujundada ettevõtte kommunikatsiooniprotsesse, luua infokanalitesse huvitavat ja uudisväärtuslikku sisu ning leida uusi huvitavaid lahendusi.

Oled sobiv kandidaat, kui Sa oled kommunikatsioonialase töökogemuse või vastava kõrgharidusega, algatusvõimeline ning suurepärase suhtlemis- ja väljendusoskusega.

Hindame, kui Sul on lisaks ka kujundusprogrammide või -platvormide kasutamisoskus (Canva, Photoshop jt) ning  tunned mugavalt sotsiaalmeedia platvormide haldamisel.

Pakume Sulle võimalust teha tähenduslikku, huvitavat ja vastutusrikast tööd, olla oma töös iseseisev ning loominguline. Võimaldame kaugtööd ja toetame enesearengut. Sinu motivatsioonipaketis on ka sporditoetus, et saaksid turgutada oma tervist. 

Töökoht asub Mõigu tehnopargis Peetris, aadressil Helgi tee 13.

Anna endast teada ja saada oma CV koos kaaskirja ja palgasooviga läbi CV Keskuse või CV Online'i hiljemalt 4. aprilliks 2021.

Küsimuste korral kirjuta ele.lepp@invaru.ee või helista +372 5886 3578.