• Teksti suurus

  • Reavahed

  • Kontrastvaade

Vaegnägijatele

Invaru teenustest eriolukorra ajal

Esmaspäev, Aprill 27, 2020

Head kliendid!

Invaru Mustamäe tee esindus on alates 4. maist taas klientidele avatud. Seniks palume teil Tallinnas abivahend tagastada meie Peterburi tee esindusse aadressil Peterburi tee 14a.

Invaru Peterburi tee esindusse tulles palume Teil oodata esinduse ukse taga kuniks Teil lubatakse esindusse siseneda. Sisenemine esindusse toimub ühekaupa.

Invaru Tartu esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida vaid ühel kliendil korraga. Kui märkate esindusse tulles, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume Teil võtta järjekorranumbri ning seejärel oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Pärnu esindusse tulles palume Teil esmalt võtta järjekorranumbri ning teeninduslaua juures palume viibida vaid ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume võtta järjekorranumbri ning seejärel oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Rakvere esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Kuressaare esindusse tulles palume teenindussaali siseneda ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teenindussaalis on juba üks klient, palume Teil oodata teenindussaali ooteruumis, kus on ruumi kahele ootavale kliendile. Kui ooteruumi toolid on täitunud, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda.

Invaru Haapsalu esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kaks järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Paide esindusse tulles palume teenindussaali siseneda ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teenindussaalis on juba üks klient, palume Teil oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda. 

Invaru Rapla esindusse tulles palume teeninduslaua juures viibida ühel kliendil korraga. Kui märkate, et teeninduslaua juures on juba üks klient, palume Teil oodata esinduses olevatel toolidel. Kui näete, et teenindatakse ühte klienti ning ootetoolidel istub juba kolm järgmist, palume oodata esinduse ukse taga kuniks Teil tekib võimalus siseneda.

Palume kõikidesse esindustesse tulles lähtuda riigi poolt ette kirjutatud 2+2 reeglist ning hoida teiste klientidega vähemalt 2 meetrist vahet. Haigena või haigustunnustega ei ole esinduste külastamine lubatud!

Invaru terapeutide-tehnikute meeskond teeb seoses eriolukorraga alates 16. märtsist kaugtööd. Uusi visiite hetkel kokku ei lepita, kuid kõik nõustamis- ja kontaktisoovid registreeritakse telefoni või e-posti teel ning lahendatakse hiljem. Oma kontaktisoovi saate anda edasi telefonil 602 5400 või aadressil info@invaru.ee.

Abivahendite remont ja transport toimub hetkel tavapäraselt, kuid eriolukorra ajal Invaru Helgi tee kontoris abivahendite vastuvõttu ei toimu. Seepärast palume remondi ja hooldustellimuste soovidega palume helistada Invaru infotelefonile numbril 602 5400, mis töötab esmaspäevast reedeni kell 9.00 – 17.00.

Koroonaviiruse leviku tõkestamiseks lähtume Invarus Terviseameti nõuannetest ja juhistest, et tagada turvalisus nii meie klientidele kui ka töötajatele. Palume ka oma klientidel jälgida nii Terviseameti kui ka muid riiklikke infokanaleid viiruse kulgemisest ja enese kaitsmiseks.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning loodame Teie mõistvale suhtumisele! Meie klientide ja töötajate tervis ning heaolu on meie jaoks äärmiselt olulised ning viiruse tõkestamiseks on oluline kogu ühiskonna panus.

Ülaltoodud info on seisuga 04.05.2020.