• Teksti suurus

  • Reavahed

  • Kontrastvaade

Vaegnägijatele

Tartus ja Tallinnas toimuvad lasteabivahendite õppepäevad

Esmaspäev, Jaanuar 13, 2020

Liikumiserivajadusega lastele mõeldud abivahenditel on täita nii laste ja kui ka nende vanemate igapäevaelus märkimisväärne roll. Valdkonnapõhise tehnoloogia uuendused on aga võimaldanud muuta paljud lastele mõeldud abivahendid veelgi kvaliteetsemaks ja laste vajadustega paremini kohandatavaks.

Kutsume Teid 17. veebruaril Tartusse ja 18. veebruaril Tallinnasse lasteabivahendite õppepäevale, et neid uuendusi lähemalt tutvustada.

Abivahendikeskuse Invaru OÜ ja Taani lasteabivahendite tootja R82 poolt korraldatavale tasuta õppepäevale on oodatud kõik laste hoolekande-, rehabilitatsiooni- ning taastusravi asutuste tegevus- ja füsioterapeudid ning spetsialistid, kes tegelevad ja töötavad liikumiserivajadustega lastega ning soovivad ennast abivahendite alal täiendada.

Õppepäeva lektor on Taani lasteabivahendite tootja R82 füsioterapeut Hanne Andersen.

Õppepäeva teemad:

  • kellele abivahendid mõeldud on?
  • mis vanuses laps saab abivahendi kasutusele võtta?
  • kuidas valida õige abivahend seismiseks?
  • kuidas tagada lapse õige istumisasend sobiva abivahendi näol?
  • millised käimisabivahendid soodustavad õiget kõnnimustrit?
  • mida abivahendi valikul silmas pidada?
  • millised on abivahendite kohandamise ja lisavarustuse võimalused?

Õppepäev on osalejatele tasuta ja toimub inglise keeles. Koolitus sisaldab kohvipause ja lõunat. Õppepäeva teoreetilisele osale järgneb praktiline osa, kus osalejatel on võimalus omal käel abivahendeid kohandada ja laste abivahenditega tutvuda. Kohal on Invaru terapeudid ja abivahenditehnikud, kellelt saab täpsustavaid küsimusi küsida.

Tartu õppepäev toimub 17. veebruaril kell 9.30-16.00 V Spa konverentsikeskuses (saalides Lithuania+Estonia), aadressil Riia 2, Tartu. Parkida saab Kvartali keskuse parklas, kuhu pääseb Turu tänavalt ja Soola tänavalt. 1h parkimist keskuse parklas on tasuta, pärast seda kehtib hind 1 €/h.

Tallinna õppepäev toimub 18. veebruaril kell 10.00-16.30 Ülemiste Hotelli konverentsikeskuses, aadressil Lennujaama tee 2, Tallinn. Parkida saab Ülemiste Hotelli konverentsikeskuse terminalis ning parkimine on konverentsikeskuse külastajatele tasuta. Saabumisel palume esimesed 15 min kasutada parkimiskella, seejärel auto registreerida konverentsikeskuses asuvas terminalis.

Osalejate arv on piiratud! Osalemissoovist andke hiljemalt 31. jaanuariks teada koolitus@invaru.ee kaudu.

Lisainfo ja registreerimine:
koolitus@invaru.ee
+372 53842464