Пеленки

Hooldajale on suureks abiks hügieenitoimingute ajal kasutatavad ühekordsed aluslinad, mis osutuvad eriti käepäraseks näiteks intiimpiirkonna puhastamisel. Spetsiaalsed ühekordsed aluslinad on piisavalt suured, et katta voodi ja nii on voodipesu kaitstud. Ühekordsed aluslinad on sobilikud ka beebi hügieenitoimingute juures kasutamiseks ja sobivad hästi ka mähkimislauale. 

Ühekordsed aluslinad on hooldamise mõttes väga mugavad. Kui aga eelistad keskkonnasõbralikumat ja soodsamat lahendust, soovitame valida kvaliteetsed pestavast kangasmaterjalist aluslinad. Pestavaid aluslinu võib panna pesumasinasse kasvõi 90 kraadiga. Korduvkasutatavate aluslinade kasuks räägib näiteks see, et neist ei teki nii palju prügi nagu tavalistest kile-aluslinadest ning kangasmaterjal on naha suhtes ka sõbralikum, kuna ei aja higistama ega jäta nahka niiskeks. Kuigi kangal puudub kilest tekstuur, ei lase see imatud vedelikke läbi. Tänu oma tekstuurile kuivab lina kiirelt ning seda pole vaja eraldi kuivatisse panna.

Сортировать по
Показать по на странице

Abri-Soft Superdry 40x60, 700 ml N60

Abri-Soft Superdry aluslinade vedelikku imav sisu koosneb tsellulooskiust ja superabsorbendist (SAP). Tsellulooskiud tagavad vedeliku kiire imendumise ja SAP neelab selle endasse.
От 10,20 €

Впитывающая пеленка Abena Abri-Soft Superdry с крылышками

Пеленки Abri-Soft Superdry используются в качестве защитных одноразовых впитывающих пеленок, например для кроватей и кресел. Подходят для пациентов с недержанием, а также для нестерильных процедур.
24,60 €

Molicare Bed Mat 5 tilka 40X60cm, 400ml, N30

MoliCare imavad aluslinad on veekindla mittelibiseva kattekilega. Lina imav osa on tselluloosist ja lina pinda katab vedelikku hajutav ja kuivana püsiv kiht.
От 5,10 €

Моющийся впитывающий подгузник Abena Abri-Soft

Моющийся впитывающий подгузник Abri-Soft Washable используются в качестве защитных впитывающих пеленок для кроватей и матрасов.
От 9,27 €

Pestav imav lina toolile 45x45, 600 ml

Meresinist värvi imav aluslina ratastooli istmele.
6,00 €

Впитывающая пеленка Abri-Cell Abena

Пеленки Abri-Cell используются в качестве защитных одноразовых впитывающих пеленок, например для кроватей и кресел.
От 4,00 €
Filters
Сортировать
Отображать