Inkontinentsus ehk uriinipidamatus tabab naisi kaks korda rohkem kui mehi. Võimalus selle diskreetse probleemiga kokku puutuda suureneb naistel emaks saades. Probleemiga puutub kokku 10% kolme lapse emadest, neli ja rohkem last ilmale toonud naistel on pidamatuse esinemissagedus hilisemas elus juba kuni 15%. 

Nagu tavaliste hügieenisidemete osas, leidub ka pidamatuse abivahendite sortimendis erinevaid tooteid. Õige valiku tegemiseks tueks lähtuda sellest, kui palju ja kui tihti vedelikku eritub. Õhemad uriinisidemed meenutavad hügieenisidemeid, kuid nende imavusvõime on suurem.  Kui kasutada pidamatuse korral hügieenisidet, siis see ei ima vedelikku piisavalt kiiresti, et tagada mugavust ja diskreetsust. Pidamatuse sidemed sobivad hästi neile, kellel lekkiva uriini kogused on pigem väiksed. Tõsisema pidamatuse puhul on abiks erineva suuruse ja kujuga mähkmed

Vaate muutmine Ruudustik List
Sorteeri
Toodete arv lehel

Vormmähe Abri-San Abena

Abri-San mähkmetel on nahasõbralikust õhku läbilaskvast pehmest materjalist välispind, mis muudab mähkme kandmise diskreetseks ning mugavaks. Unikaalne TopDry pealiskiht juhib vedeliku mähkme sisse ja kaitseb nahka liigniiskuse eest.
Alates 3,36 €

Side naistele MoliCare Pad Lady

MoliCare Pad Lady sidemete vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida.
Alates 2,38 €

Side naistele Tena Comfort

TENA Comfort sidemed on mõeldud naistele uriinipidamatuse puhul.
Alates 6,00 €

Side naistele Tena Discreet Maxi Night

TENA Lady sarja pesukaitsmed on mõeldud kaitseks uriinilekete eest.
3,24 €

Side naistele Tena Discreet

Tena Discreet sidemed pakuvad märkamatut ja kindlat kaitset.
Alates 4,00 €

Vormmähe Abena San

Abri-San mähkmed kannavad nüüd nime Abena San. Uus kujundus, sama sisu! Mähkmetel on nahasõbralikust õhku läbilaskvast pehmest materjalist välispind, mis muudab mähkme kandmise diskreetseks ning mugavaks. Unikaalne TopDry pealiskiht juhib vedeliku mähkme sisse ja kaitseb nahka liigniiskuse eest.
Alates 4,50 €

Side MoliCare Pad

MoliCare Pad sidemete vedelikku jaotav pealispind takistab bakterite levikut, püsib kuivana ja aitab nahka tervena hoida.
Alates 4,48 €

Side naistele Abena Light

Abena Light sidemetel on õhku läbilaskvast pehmest materjalist välispind, mis muudab sideme kasutamise diskreetseks ning mugavaks.
Alates 1,90 €

Filter by:

Clear All
Close
Min: 1,00 € Max: 16,00 €
1 16
Filtrid
Sorteeri
Display