Tarkvara

Vaate muutmine Ruudustik List
Sorteeri
Toodete arv lehel

Suhtlustarkvara Communicator 5

Tobii Dynavox Communicator 5 on suhtlustarkvara (AAC), mis sisaldab Boardmakeri PCS ja Symbol Stix sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks.
Eritellimus

Suhtlustarkvara Snap Scene

Kiire stseenipõhine suhtlus- ja kõneõppe rakendus, mis sobib hetkes peituvate õpivõimaluste ärakasutamiseks vastavalt lapse huvidele.
Eritellimus

Suhtlustarkvara Grid 3

Grid 3 on suhtlustarkvara, mis sisaldab sümboleid, erineva asetusega virtuaalseid klaviatuure ning pakub funktsionaalsust arvuti ja koduelektroonika kasutamiseks. Grid 3 on mõeldud kõgile inimestele, kel esineb suhtlemisraskusi või puudub kõne.
Eritellimus

Suhtlustarkvara TD Snap

TD Snap on sümbolipõhine suhtlustarkvara, mis on sobilik igas vanuses ja keele arenguetapis. Tarkvara on võimalik kasutada puute, pilgu kui ka lüliti abil.
Eritellimus

Boardmaker tarkvara

Boardmaker on PCS (Picture Communication Symbols™) pildipangal põhinev tarkvara, mille abil saavad lapsevanemad ja spetsialistid luua visuaalset sümbolipõhist õppe-, käitumis- ja suhtlusmaterjali.
Eritellimus

Pilgujälgimistarkvara Gaze Viewer

Pilgujälgimistarkvara Tobii Gaze Viewer on analüüsivahend, mis aitab spetsialistidel ja lapsevanematel aru saada kasutaja füüsilistest ja kognitiivsetest võimetest ning silmajälgija kasutamisest.
Eritellimus

Õppemäng Inclusive EyeGaze: Choosing and Learning

Õppemängude kogumik, kus on kokku 18 erinevat mängu, mille eesmärk on silmajälgimise seadme kasutajatel arendada valikute tegemist ja harjutada seadme kasutamist.
Eritellimus

Õppemäng Look to Learn

Õppemängude kogumik, kus on kokku 40 erinevat mängu.
Eritellimus
Filtrid
Sorteeri
Display