Terapeudid ja tehnikud

Juhtivterapeut Kadri Lemberg
602 5416
kadri.lemberg@invaru.ee
Laste terapeut Helena Lõune
602 5455
helena.loune@invaru.ee
Tegevusterapeut Piret Kaasiku
602 5410
piret.kaasiku@invaru.ee
Täiskasvanute terapeut Liis Pilt
602 5412
liis.pilt@invaru.ee
Füsioterapeut Tiina Trukits
611 0979
tiina.trukits@invaru.ee
Abivahenditehnik Heigo Harend
602 5413
heigo.harend@invaru.ee
Abivahenditehnik Reio Käsnapuu
602 5413
reio.kasnapuu@invaru.ee
Abivahenditehnik Tõnis Matt
602 5413
tonis.matt@invaru.ee
Abivahenditehnik Helmer Hallik
5385 6426
helmer.hallik@invaru.ee
 

Kommunikatsiooniabivahendite
spetsialist Annika Aasa
602 5417
annika.aasa@invaru.ee

Kommunikatsiooniabivahendite
tehnik Ivar Ambos
602 5417
ivar.ambos@invaru.ee
Filtrid
Sorteeri
Display