Terapeudid ja tehnikud

Juhtivterapeut Liis Pilt
602 5412
liis.pilt@invaru.ee
Laste terapeut Helena Lõune
602 5455
helena.loune@invaru.ee
Füsioterapeut Tiina Trukits
611 0979
tiina.trukits@invaru.ee
Terapeut Hanna-Liisa Hannus
5912 3166
hannaliisa.hannus@invaru.ee


Terapeut Kristi Reimann
5340 5449
kristi.reimann@invaru.ee
Terapeut Mari Tani
5556 2483
mari.tani@invaru.ee
Abivahenditehnik Tõnis Matt
5837 3728
tonis.matt@invaru.ee
Abivahenditehnik Kert Otti
5431 0500
kert.otti@invaru.ee


Abivahenditehnik Ragnar Matson
5453 0515
ragnar.matson@invaru.ee
Filtrid
Sorteeri
Display