Therapists and technicians

Lead therapist Kadri Lemberg
602 5416
kadri.lemberg@invaru.ee
Children's Therapist Helena Lõune
602 5455
helena.loune@invaru.ee
Occupational Therapist Piret Kaasiku
602 5410
piret.kaasiku@invaru.ee
Adult's therapist Liis Pilt
602 5412
liis.pilt@invaru.ee
Physiotherapist Tiina Trukits
611 0979
tiina.trukits@invaru.ee
Technician Heigo Harend
602 5413
heigo.harend@invaru.ee
Technician Reio Käsnapuu
602 5413
reio.kasnapuu@invaru.ee
Technician Tõnis Matt
602 5413
tonis.matt@invaru.ee
Technician Helmer Hallik
5385 6426
helmer.hallik@invaru.ee
Communication Aids
Specialist Annika Aasa
602 5417
annika.aasa@invaru.ee
Communication Aids
Tehnician
 Ivar Ambos
602 5417
ivar.ambos@invaru.ee
Filters
Sort
Display