• Teksti suurus

  • Reavahed

  • Kontrastvaade

Vaegnägijatele

Töötajad

Nimi

Ametikoht

Telefon

E-post

Anne Urm vanemklienditeenindaja 6025400 anne.urm@invaru.ee
Helen Muska Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Marju Leinuste Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Rita Piho-Viinamägi Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Triin Sihver Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Kulla Väliste Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Siiri Kaska Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Siiri Silaste Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Kaja Viikberg Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Kristi Vaiga
Tallinna klienditeenindaja
6025400 
Eve Sikk Tallinna klienditeenindaja 6025400 info@invaru.ee
Kaie Kooli Tallinna laohoidja   kaie.kooli@invaru.ee
Aili Kaun Pärnu klienditeenindaja 4471022 parnu@invaru.ee
Imbi Telvar Pärnu klienditeenindaja 4471022 parnu@invaru.ee
Ülle Kaasik Rakvere klienditeenindaja 3245916 rakvere@invaru.ee
Ülle Pellis Rakvere klienditeenindaja 3245916 rakvere@invaru.ee
Margit Juht Kuressaare klienditeenindaja 4539112 saare@invaru.ee
Reet Koppel Kuressaare klienditeenindaja 4539112 saare@invaru.ee
Anne Pääsuke Haapsalu klienditeenindaja 4775200 haapsalu@invaru.ee
Tiina Tehu Haapsalu klienditeenindaja 4775200 haapsalu@invaru.ee
Diana Ambur Rapla klienditeenindaja 4857914 rapla@invaru.ee
Kaire Riim Rapla klienditeenindaja 4857914 rapla@invaru.ee
Õie Randma Paide klienditeenindaja 3850828 paide@invaru.ee
Ülle Kurm Paide klienditeenindaja 3850828 paide@invaru.ee
Krista Jaanimägi Käina klienditeenindaja 5213730 hiiu@invaru.ee
 
Kadri Lemberg juhtivterapeut 6025416 kadri.lemberg@invaru.ee
Annika Elmend laste terapeut 6025410 annika.elmend@invaru.ee
Nansy-Kirsti Makisaka  laste terapeut 6025455 nansy.makisaka@invaru.ee
Kairit Pärna täiskasvanute terapeut 6025412 kairit.parna@invaru.ee
Heigo Harend abivahenditehnik 6025413 heigo.harend@invaru.ee
Viktor Špinjov abivahenditehnik 6025413 viktor.spinjov@invaru.ee
Karl-Gustav Nõgols abivahenditehnik 6025413 karl.nogols@invaru.ee
Ivar Ambos kommunikatsiooni abivahenditehnik 6025417 ivar.ambos@invaru.ee
 
Toomas Tähnas laojuhataja 58831515 toomas.tahnas@invaru.ee
Aivar Kople laohoidja   ladu@invaru.ee
Marje Pihl laohoidja   ladu@invaru.ee
Marko Aruvald laohoidja   ladu@invaru.ee
 
Angelika Timarova finantsjuht 6025408 angelika.timarova@invaru.ee
Maret Rõuk pearaamatupidaja 6025407 maret.rouk@invaru.ee
Karin Ojanurm sekretär-raamatupidaja 6025450 karin.ojanurm@invaru.ee
       
Martin Valter töökoja juhataja 6025411 martin.valter@invaru.ee
 
Enn Leinuste juhatuse esimees 6025409 enn.leinuste@invaru.ee
Kadri Tiido juhatuse liige 6025419 kadri.tiido@invaru.ee
Lauri Leinuste juhatuse liige 6025405 lauri.leinuste@invaru.ee