• Teksti suurus

  • Reavahed

  • Kontrastvaade

Vaegnägijatele

Töötajad

KLIENDITEENINDAJAD

TALLINN      
Rita Piho-Viinamägi Klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Anne Urm Vanemklienditeenindaja 602 5400 anne.urm@invaru.ee
       
Siiri Kaska Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Kulla Väliste Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Kaja Viikberg Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Kristi Vaiga Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Triin Sihver Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Anželika Mitt Mustamäe tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
       
Marju Leinuste Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Helen Muska Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Siiri Silaste Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Eve Sikk Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Elena Yurchenkova Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
Jekaterina Rätsep Peterburi tee klienditeenindaja 602 5400 info@invaru.ee
       
TARTU      
Anneli Värnomasing Tartu klienditeenindaja 611 0977 tartu@invaru.ee
Gerli Sõmer Tartu klienditeenindaja 611 0977 tartu@invaru.ee
Maigi Luigend Tartu klienditeenindaja 611 0977 tartu@invaru.ee
       
PÄRNU      
Aili Kaun Pärnu klienditeenindaja 447 1022 parnu@invaru.ee
Imbi Telvar Pärnu klienditeenindaja 447 1022 parnu@invaru.ee
       
RAKVERE      
Ülle Kaasik Rakvere klienditeenindaja 324 5916 rakvere@invaru.ee
Ülle Pellis Rakvere klienditeenindaja 324 5916 rakvere@invaru.ee
       
KURESSAARE      
Margit Juht Kuressaare klienditeenindaja 453 9112 saare@invaru.ee
Reet Koppel Kuressaare klienditeenindaja 453 9112 saare@invaru.ee
       
HAAPSALU      
Anne Pääsuke Haapsalu klienditeenindaja 477 5200 haapsalu@invaru.ee
Katrin Paio Haapsalu klienditeenindaja 477 5200 haapsalu@invaru.ee
       
PAIDE      
Õie Randma Paide klienditeenindaja 385 0828 paide@invaru.ee
Ülle Kurm Paide klienditeenindaja 385 0828 paide@invaru.ee
       
RAPLA      
Diana Ambur Rapla klienditeenindaja 485 7914 rapla@invaru.ee
Kaire Riim Rapla klienditeenindaja 485 7914 rapla@invaru.ee
       
KÄINA      
Krista Jaanimägi Käina klienditeenindaja 521 3730 hiiu@invaru.ee
 

TERAPEUDID JA TEHNIKUD

Kadri Lemberg juhtivterapeut 602 5416 kadri.lemberg@invaru.ee
Helena Lõune laste terapeut 602 5455 helena.loune@invaru.ee
Piret Kaasiku laste terapeut 602 5410 piret.kaasiku@invaru.ee
Liis Pilt täiskasvanute terapeut 602 5412 liis.pilt@invaru.ee
Heigo Harend abivahenditehnik 602 5413 heigo.harend@invaru.ee
Karl-Gustav Nõgols abivahenditehnik 602 5413 karl.nogols@invaru.ee
Ivar Ambos kommunikatsiooni abivahenditehnik 602 5417 ivar.ambos@invaru.ee
 

TALLINNA LADU

Toomas Tähnas laojuhataja 5883 1515 toomas.tahnas@invaru.ee
Kätlin Juss laohoidja   ladu@invaru.ee
Marko Aruvald laohoidja   ladu@invaru.ee
William Rinne laohoidja   ladu@invaru.ee
Aivar Kople laohoidja-varuosade spetsialist   ladu@invaru.ee
 

TALLINNA KONTOR

Karin Ojanurm sekretär-raamatupidaja 602 5450 karin.ojanurm@invaru.ee
Maret Rõuk pearaamatupidaja 602 5407 maret.rouk@invaru.ee
Hedvig Rajasalu personalispetsialist 5886 3578 hedvig.rajasalu@invaru.ee
Martin Valter töökoja juhataja 602 5411 martin.valter@invaru.ee
 

JUHATUS

Enn Leinuste juhatuse esimees 602 5409 enn.leinuste@invaru.ee
Kadri Tiido juhatuse liige 602 5419 kadri.tiido@invaru.ee
Lauri Leinuste juhatuse liige 602 5405 lauri.leinuste@invaru.ee
Angelika Timarova juhatuse liige 602 5408 angelika.timarova@invaru.ee