Tule osale alternatiivkommunikatsiooni infopäeval!

Tule osale alternatiivkommunikatsiooni infopäeval!

Invaru abivahendikeskuse kommunikatsiooniabivahendite osakond korraldab 24. novembril 2022 Tartu konverentsikeskuses alternatiivkommunikatsiooni võimalusi tutvustava infopäeva. Osalejatele tutvustatakse erinevaid suhtlust toetavaid viise, lükatakse ümber alternatiivkommunikatsiooniga seotud müüte ning tuuakse välja vajalikud sammud ja tegevused toetatud kommunikatsiooni alustamiseks ja selle arendamiseks.


Infopäevale on oodatud kõik logopeedid, eripedagoogid ja teised spetsialistid (sh lapsevanemad), kes igapäevaselt puutuvad kokku lisatuge vajava indiviidiga ning tema arendustööga või inimesed, kes soovivad kommunikatsiooni toetamise osas oma teadmisi avardada.  


Parimaid praktikaid ja teadmisi vahendavad:


Lena Kondratjeva

Logopeed, kes on spetsialiseerunud AAC teenuste pakkumisele erinevate vajadustega lastele ja noortele. Alates aastast 2019 on Lena osalenud Riia Stradinsi Ülikoolis üliõüpilastele AAC kursuse loomisel ja õpetamisel. Hetkel töötab ta rahvusvahelise koolitajana, mille raames tõstab AAC valdkonna teadlikkust ja spetsialistide oskusi Ida- ja Kesk-Euroopa erinevates riikides.


Madli Vahtramäe 

Eripedagoog, kes on toimetanud 13 aastat Tartu Pääsupesa lasteaias, toetades nii lapsi, lapsevanemaid kui ka kolleege. Lisaks on ta oma kogemusi vahendanud erinevate erialade tudengitele (Tartu Ülikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Tallinna Ülikool), kolleegidele teistest asutustest ning olnud praktikajuhendajaks tulevastele eripedagoogidele. Pildilise suhtluse toetamisega on ta aktiivsemalt tegelenud viimased 6 aastat ning igapäevane praktika toob talle eduelamusi ja innustab ikka ja jälle loovalt tekkinud raskustele lahendusi otsima.


Ivar Ambos

Invaru OÜ kommunikatsiooniabivahendite osakonna juht. Ta on 10 aastat tegelenud valdkonna arendamisega ning tema töö tulemusena on Eestis saadaval innovaatilised arvutiligipääsetavuse ja kommunikatsiooni-abivahendid.  Pidev enesetäiendamine seadmete ja tarkvara tootjate juures on teinud temast valdkonna asjatundja ja hinnatud teadmistega spetsialisti. 


Infopäeval osalemine on tasuline - osalemispanus 25 €

Kohatade arv on piiratud! Infopäevale saab registreerida kuni 21.11.2022. Lisainfo ja registreerimine:  https://bit.ly/3TuzZbJ

PS! Järgmise aasta veebruaris on sarnane infopäev tulemas ka Tallinnas. Jagame selle kohta infot esimesel võimalusel.

Jäta kommentaar
Filtrid
Sorteeri
Display